Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Upřesnit výběrCenové rozpětí
Cenový limitPouze skladem
Stav
Výrobce
USB portGigabit ethernetSlot na SIM kartuPodporované standardyFrekvenční pásmo (GHz)ProvedeníPočet SFP+ portůTyp produktuPočet portů LANÚroveň licencePočet mini-PCI slotůVlastnostiPodporované standardy
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. RouterBOARD

RouterBOARD

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Stránka134...22
Bazarskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
BAZAR - MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S+IN - Po opravě (Komplet)
5 927 Kč
s DPH
Huawei AC650-128AP Wireless Access Controller (10x GB ETH, 2x 10GB SFP)Huawei AC650-128AP Wireless Access Controller (10*10/100/1000BASE-T ports, 2*10GE SFP+ port, AC/DC p
27 185 Kč
s DPH
Huawei AC650-256AP Wireless Access Controller (10x GB ETH, 2x 10GB SFP)Popisy funkcí Velkokapacitní a vysoce výkonný design Spravuje až 256 přístupových bodů, což splňuj
36 303 Kč
s DPH
Huawei AP263 WiFi 6 (802.11ax) Dual (2x2 MIMO 2,4/5GHz) Wall Access PointHuawei AP263 je nástěnný přístupový bod (AP) Wi-Fi 6 (802.11ax). Může současně poskytovat služby ve
5 069 Kč
s DPH
Huawei AP362 WiFi 6 (802.11ax) Dual (2x2 MIMO 2,4/5GHz) stropní Access PointHuawei eKitEngine AP362 WiFi 6 (802.11ax) Dual (2x2 MIMO 2,4/5GHz) Access Point Huawei eKitEngine
5 393 Kč
s DPH
Huawei AR720 Enterprise Router NetEngine AR720Routery Huawei NetEngine řady AR700 jsou vysoce výkonné směrovače nové generace. Využívají vícejádro
25 012 Kč
s DPH
Huawei S310-24P4S PoE Switch CloudEngine S310-24P4S (24x GB ETH, 4x SFP)Přepínače řady Huawei CloudEngine S310, založené na výkonné hardwarové a softwarové platformě nové g
19 673 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik SAW30-240-1200GR2A, napájecí adaptér 24V 1,2A, 29W, zalomený konektorMikroTik SAW30-240-1200GR2A , napájecí adaptér Originální MikroTik napájecí adaptér s přímou instal
271 Kč
s DPH
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C51DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1510nm, 2x LCS-C51DLC40D je single mode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1510nm a dvěma LC konektory pro při
920 Kč
s DPH
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C53DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1530nm, 2x LCS-C53DLC40D je single mode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1530nm a dvěma LC konektory pro při
920 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C55DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1550nm, 2x LCS-C55DLC40D je singlemode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1550nm a dvěma LC konektory pro přip
875 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C57DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1570nm, 2x LCS-C57DLC40D je single mode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1570nm a dvěma LC konektory pro při
875 Kč
s DPH
Stránka134...22