Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  MikroTik

MikroTik

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Stránka1234...22
Bazarskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
BAZAR - MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S+IN - Po opravě (Komplet)
5 796 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
KOMSHINE FC-30 Precizní lámačka optických vlákenNový patentovaný design precizní lámačky FC-30 se vyznačuje: • Životnost čepele až 48 000 řezů • Ty
3 528 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
KOMSHINE FX39, Profesionální 3D optická svářečka, 6 motorováTECHNICKÉ SPECIFIKACE Metoda zarovnání: jádro na jádro Podporovaná vlákna: SM (ITU-TG.652&G.657) /M
49 103 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
MikroTik SAW30-240-1200GR2A, napájecí adaptér 24V 1,2A, 29W, zalomený konektorMikroTik SAW30-240-1200GR2A , napájecí adaptér Originální MikroTik napájecí adaptér s přímou instal
265 Kč
s DPH
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C51DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1510nm, 2x LCS-C51DLC40D je single mode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1510nm a dvěma LC konektory pro při
900 Kč
s DPH
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C53DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1530nm, 2x LCS-C53DLC40D je single mode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1530nm a dvěma LC konektory pro při
900 Kč
s DPH
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C55DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1550nm, 2x LCS-C55DLC40D je singlemode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1550nm a dvěma LC konektory pro přip
900 Kč
s DPH
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C57DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1570nm, 2x LCS-C57DLC40D je single mode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1570nm a dvěma LC konektory pro při
900 Kč
s DPH
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C59DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1590nm, 2x LCS-C59DLC40D je single mode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1590nm a dvěma LC konektory pro při
900 Kč
s DPH
MikroTik 1.25G SFP optical module S-C61DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1610nm, 2x LCS-C61DLC40D je single mode 1,25G SFP CWDM modul s vlnovou délkou 1610nm a dvěma LC konektory pro při
900 Kč
s DPH
MikroTik 24V2APOW - 24V, 2.5A náhradní napájecí zdroj pro CCR1009-7G-1C-1S+ a CRS317-1G-16S+RMMikroTik 24V2APOW MikroTik 24V2APOW je náhradní interní napájecí zdroj, který je speciálně navržen
499 Kč
s DPH
MikroTik 48V2A96W - napájecí adaptér 48V, 2A, napájecí kabelPopis produktu 48V 2A 96W napájecí adaptér určený pro použití se zařízeními podporujícími 48V POE ou
1 013 Kč
s DPH
Stránka1234...22