Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Konvertory

Konvertory

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Stránka1345
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter, do 2 kmDMC-300SC DMC-300SC Konvertor Fast Ethernet D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů, s jejich
3 101 Kč
s DPH
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 kmDMC-810SC: 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter - včetně napájecího zdroje This c
12 757 Kč
s DPH
D-Link DMC-G01LC 10/100/1000Base-T to SFP Standalone Media ConverterDMC-G01LC/E D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter D-Link DMC-G01LC je media konvertor
1 169 Kč
s DPH
Intellinet 10GbE konvertor, 1x SFP+ slot, 1x 10GBase-T RJ45 portPřevodník médií Intellinet Network Solutions 10GBase-T na 10GBase-R nabízí návrhářům sítě zařízení p
6 474 Kč
s DPH
Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX (RJ45) na 100Base-FX (SC) multimode, 2 kmMedia konvertor Intellinet Network Solutions Fast Ethernet byl speciálně navržen tak, aby nabízel pr
1 189 Kč
s DPH
Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX na 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 kmFast Ethernet Media Converter 10/100Base-TX to 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 km (1.24 mi) Color: Bl
1 189 Kč
s DPH
Intellinet Gigabit Ethernet konvertor, 1000Base-T na 1000Base-SX (SC) Multi-Mode, 220 m•Data transfer rate: 1000 Mbps •One 1000Base-T RJ45 port, maximum distance 100 m / 300 ft. (Cat5e a
2 577 Kč
s DPH
Intellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, 10/100/1000Base-TX na SFP slotMediální konvertor Intellinet Network Solutions Gigabit Ethernet to SFP je pro síť zcela transparent
1 431 Kč
s DPH
Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast E
1 530 Kč
s DPH
Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast E
1 530 Kč
s DPH
Planet FT-802S15 Konvertor, 10/100Base-TX - 100Base-FX, SC, singlemodePLANET FT-802S15 Fast Ethernet přepínač 10/100Base-TX - 100Base -FX (SC), single mode, spojení do 1
1 688 Kč
s DPH
Planet GT-1205A Konvertor, 1x 10/100/1000Base-T RJ-45, 2x 100/1000Base-X SFPPLANET GT-1205A Kompaktní konvertor pro gigabitové sítě Ethernet pro snadný přechod mezi metalickým
2 549 Kč
s DPH
Stránka1345