Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Konvertory

Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX (RJ45) na 100Base-FX (SC) multimode, 2 km

Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.

Kód produktu58908
Part number506502
EAN produktu766623506502
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Intellinet
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
1360 Kč
Vaše cena bez DPH
938.02 Kč
Vaše cena včetně DPH
1135 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
•Data transfer rate: 100 Mbps •One 10/100Base-TX RJ45 port, maximum distance 100 m / 300 ft. •RJ45 port with Auto MDI/MDI-X support and auto-negotiation •One 100Base-FX multi-mode Fiber SC duplex port •Fiber distance support: up to 2 km / 1.24 mi (62.5/125 or 50/125 µm cable) •Wavelength: 1310 nm •Flow control •Status LEDs for power and Link/TX for both ports •External power adapter, 5 V DC.
Technologie konvertoru: Fast Ethernet 10/100Mbps
Aktuální cena produktu je1135Kč  s dph
Váš e-mail