Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Cisco GLC-ZX-SMD=, SFP Transceiver, GbE ZX, SMF, 70km

SFP Transceiver, GbE ZX, SMF, 70km.

Kód produktu839582
Part numberGLC-ZX-SMD=
EAN produktu882658340925
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobce:Cisco
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
168747 Kč
Vaše cena bez DPH
85285.12 Kč
Vaše cena včetně DPH
103195 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Cisco GLC-ZX-SMD= Gigabit Ethernet ZX SFP Transceiver

1000BASE-ZX single-mode transceiver, dosah 70km

Technické specifikace:

Provedení Single-mode fiber (SMF)
Kabeláž 1000BASE-ZX
Typ konektoru LC
Vlnová délka 1550 nm
Rychlost přenosu 1 Gbps
Maximální vzdálenost 70 km
Rozměry 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnost 75 g

Stránky produktu: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/product_data_sheet0900aecd8033f885.html
Seznam kompatibility: https://tmgmatrix.cisco.com/home.

Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuální cena produktu je103195Kč  s dph
Váš e-mail