Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Cisco GLC-BX-D=, SFP Transceiver, GbE BX, SMF, 10km

SFP Transceiver, GbE BX, SMF, 10km.

Kód produktu839578
Part numberGLC-BX-D=
EAN produktu882658010835
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobce:Cisco
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
55128 Kč
Vaše cena bez DPH
27862.81 Kč
Vaše cena včetně DPH
33714 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Cisco GLC-BX-D= SFP transceiver

GLC-BX-D= single-mode transceiver, dosah až 10km

Technické specifikace:

Provedení Single-mode fiber (SMF)
Kabeláž GBASE-BX
Typ konektoru LC
Vlnová délka 1490 (TX) / 1310 (RX) nm
Maximální vzdálenost 10 km
Rychlost přenosu 1 Gbps
Rozměry 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnost 75 g

Stránky produktu: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/product_data_sheet0900aecd8033f885.html
Seznam kompatibility: https://tmgmatrix.cisco.com/home.

Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuální cena produktu je33714Kč  s dph
Váš e-mail