Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Cisco SFP-10G-LR=, SFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10km

SFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10km.

Kód produktu1014333
Part numberSFP-10G-LR=
EAN produktu882658167126
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobce:Cisco
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
169414 Kč
Vaše cena bez DPH
57080.99 Kč
Vaše cena včetně DPH
69068 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Cisco 10GBASE-LR SFP+ transceiver

10GBASE-LR SFP+ single-mode transceiver, dosah až 10 km

Technické specifikace:

Provedení Single-mode fiber (SMF)
Kabeláž 10GBASE-LR
Typ konektoru LC/PC
Vlnová délka 1310 nm
Maximální vzdálenost 10 km
Rychlost přenosu 10 Gbps
Rozměry 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnost 75 g

Stránky produktu: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/transceiver-modules/data_sheet_c78-455693.html
Seznam kompatibility: https://tmgmatrix.cisco.com/home.

Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuální cena produktu je69068Kč  s dph
Váš e-mail