Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. SFP Moduly

SFP Moduly

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Cisco GLC-LH-SMD=, SFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10kmSFP Transceiver, GbE LX/LH, MMF/SMF, 550m/10km.
14 068 Kč
Cisco GLC-TE Gigabit Ethernet TransceiverCisco GLC-TE Gigabit Ethernet Transceiver.
6 473 Kč
Skladem u dodavatele
CISCO OEM 1000BASE-BX10 SFP, single-strand SMF, 1490-nm TX/1310-nm RXTechnologie SFP Modulu:1000 Mbps; Typ vlákna:Singlemode.
14 501 Kč
Skladem u dodavatele
CISCO SFP 1000BASE-LX/LH SFP MMF/SMF Gigabit Interface, LC, 1310nm REFRESHCISCO SFP 1000BASE-LX/LH MMF/SMF Gigabit, LC, 1310nm - REFRESH.
13 331 Kč
Cisco SFP-10G-LR-S=, SFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10kmSFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10km.
29 097 Kč
Cisco SFP-10G-LR=, SFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10kmSFP+ transceiver, 10GbE LR, SMF, 10km.
53 586 Kč
Cisco SFP-10G-LRM=Technologie SFP Modulu:10 Gbps; Rozhraní modulu:SFP+; Typ vlákna:Singlemode.
22 955 Kč
Cisco SFP-10G-SR-S=, SFP+ Module, 10GbE SR, MMF, 400mSFP+ Module, 10GbE SR, MMF, 400m.
10 240 Kč
Cisco SFP-10G-SR=, SFP+ transceiver, 10GbE SR, MMF, 300mSFP+ transceiver, 10GbE SR, MMF, 300m.
14 368 Kč
Skladem u dodavatele
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,2m.
425 Kč
Skladem u dodavatele
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m.
482 Kč
Skladem u dodavatele
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1mMaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 1m.
508 Kč