Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vlákenBezprašné ubrousky KimTech pro čištění optických vláken. Balení: 280ks.
136 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
DROP1000 kabel Solarix, 12vl 9/125, 3,8mm, LSOH, černý, cívka 500mDROP1000 kabel Solarix 12vl 9/125 3,8mm LSOH Eca černý cívka 500m Závěsný optický kabel DROP1000 s
8 015 Kč
s DPH
Novinka
DROP1000 kabel Solarix, 16vl 9/125, 3,9mm, LSOH, černý, cívka 500mDROP1000 kabel Solarix 16vl 9/125 3,9mm LSOH Eca černý cívka 500m Závěsný optický kabel DROP1000 s
10 186 Kč
s DPH
DROP1000 kabel Solarix, 24vl 9/125, 4,0mm, LSOH, černý, cívka 500mDROP1000 kabel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOH Eca černý cívka 500m Závěsný optický kabel DROP1000 s
14 111 Kč
s DPH
Novinka
DROP1000 kabel Solarix, 2vl 9/125, 3,5mm, LSOH, černý, cívka 500mDROP1000 kabel Solarix 2vl 9/125 3,5mm LSOH Eca černý cívka 500m Závěsný optický kabel DROP1000 s LS
3 674 Kč
s DPH
Novinka
DROP1000 kabel Solarix, 4vl 9/125, 3,6mm, LSOH, černý, cívka 500mDROP1000 kabel Solarix 4vl 9/125, 3,6mm LSOH Eca černý cívka 500m Závěsný optický kabel DROP1000 s L
4 508 Kč
s DPH
Novinka
DROP1000 kabel Solarix, 8vl 9/125, 3,7mm, LSOH, černý, cívka 500mDROP1000 kabel Solarix 8vl 9/125, 3,7mm LSOH Eca černý cívka 500m Závěsný optický kabel DROP1000 s L
6 596 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
197 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
132 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
235 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
193 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
144 Kč
s DPH