Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Servery a zálohování
  3. Síťové karty pro servery

Síťové karty pro servery

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Dell Intel X710 Dual Port 10Gb Direct Aattach SFP+ Converged Network Adapter CuskitGeneral
12 319 Kč
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 1x1Gbit Cu Intel I250-T1 - TX1310, TX1330, RX1330, TX150S8Počet kanálů:1; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
1 785 Kč
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 2x1Gbit Cu Intel I350-T2 - TX150S8, X2540 RX300, RX1330 a dalšíFUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 2x1Gbit Cu Intel I350-T2 - X2540 RX300 a další.
7 685 Kč
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 4x1Gbit Cu Intel I350-T4FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 4x1Gbit Cu Intel I350-T4.
14 553 Kč
FUJITSU Ethernet Gigabit PLAN EP X550-T2 2x10GBASE-TPočet kanálů:1; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
26 469 Kč
FUJITSU Ethernet Intel 2x1Gb Ethernet Adapter I350-T2Počet kanálů:1; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
3 454 Kč
FUJITSU Ethernet Server Adapter Eth Ctrl 2x10GBase-T PCIe x8 X540-T2Eth Ctrl 2x10GBase-T PCIe x8 X540-T2 Ethernet Server Adapter Eth Ctrl 2x10GBase-T PCIe x8 X540-T2 LP
26 469 Kč
FUJITSU Ethernet Server Adapter Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe x8 D2755 SFP+Ethernet Server Adapter Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe x8 D2755 SFP+ Bracket for low profile and full hight
19 997 Kč
FUJITSU SFP+ Module Single Mode Fiber 10GbE LCSFP+ LR module 10Gb Ethernet for single mode fiber with LC connector (jack) for Fujitsu PLAN EP X710
40 113 Kč
FUJITSU WIFI WLAN 802.11ac (2x2) PCIe x1 FH / LP - pro FUJITSU P558WLAN card with 2 external antennas and Intel Dual Band Wireless-AC 9260 (802.11abgn + ac, MU-MIMO, 2
1 969 Kč
Novinka
HP 4X FDR InfiniBand Managed Switch Module for c-Class BladeSystem.
494 176 Kč
Novinka
HP 4X FDR InfiniBand Switch Module for c-Class BladeSystem.
430 563 Kč