SAMSUNG MT LED LCD Gaming Monitor 25" Odyssey LS25BG400EUXEN-IPS,1920 x 1080,1ms,240Hz,HDMI,DisplayPort,Pivot
Kód produktu1061884
Part numberLS25BG400EUXEN
EAN produktu8806094341850
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:SAMSUNG
Skladová dostupnost:Skladem
Běžná cena
Vaše cena bez DPH
Vaše cena včetně DPH
Počet
ks
Dotaz na prodejce >
Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
Zcela nové herní zážitky se vám otevírají s herním monitorem Samsung Odyssey G40B. Přináší totiž přesně to, co náročné hráči vyžadují – vedle krásného obrazu zásluhou IPS panelu a Full HD rozlišení je to zejména 240Hz obnovovací frekvence, odezva 1 ms GTG nebo vyhledávané technologie NVIDIA G-Sync a AMD FreeSync Premium.
Klíčové vlastnosti:
  • Nádherný obraz s Full HD rozlišením a technologií IPS
  • Superrychlá frekvence 240 Hz
  • Dokonalá synchronizace obrazu s technologiemi NVIDIA G-Sync a AMD FreeSync Premium
  • Ultraširokoúhlé zobrazení 21 : 9
  • Automatické přepínání zdrojů s funkcí Auto Source Switch+
  • Ergonomický stojan
Full HD rozlišení a IPS panel
240Hz frekvence
Dokonalé vykreslení i nejrychlejších scén garantuje 240Hz obnovovací frekvence a superrychlá odezva 1 ms GTG.
NVIDIA G-Sync a AMD FreeSync Premium
Ultrawide Game View
Auto Source Switch+
Ergonomický stojan
Specifikace
Obrazovka
Technologie podsvícení LED
Technologie panelu IPS
Úhlopříčka displeje (palce) 25,00"
Rozlišení displeje 1920 × 1080
Doba odezvy 1,00 ms
Obnovovací frekvence 240 Hz
Jas 400 cd/m2
Kontrast 1000: 1
Pozorovací úhel horizontální 178°
Pozorovací úhel vertikální 178°
Formát obrazovky 16 : 9
Vybavení
Výbava a funkce domácnost, stylový
Herní monitor ano
Typ TV tuneru -
Rozměr pro uchycení (VESA) 100 × 100 mm
Vlastnosti a funkce FreeSync, G-Sync, pivot (otáčení panelu), širokoúhlý monitor, výškové nastavení
Rozhraní
Připojení DisplayPort, HDMI
Napájení
Spotřeba energie 18,00 W
Energetická třída 2021 E
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce LS25BG400EUXEN
Prohnutý monitor ne
Značky Samsung
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 55.9 cm
Výška výrobku 55.3 cm
Hloubka výrobku 24.5 cm
Hmotnost výrobku 4.5 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 65.0 cm
Výška výrobku 45.0 cm
Hloubka výrobku 20.0 cm
Hmotnost výrobku 8.0 kg
Formát obrazovky: 16:9
Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
Povrchová úprava displeje: Matný
Rozhraní: DisplayPort
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: 3.5mm Jack