SAMSUNG 49" Odyssey OLED - LS49DG910SUXEN
Kód produktu10619699
Part numberLS49DG910SUXEN
EAN produktu8806095810669
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:SAMSUNG
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
Vaše cena bez DPH
Vaše cena včetně DPH
Počet
ks
Dotaz na prodejce >
Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
Specifikace
Displej
Velikost obrazovky (třída) 49
Plochý / Zakřivený Zakřivený
Aktivní velikost displeje (VxŠ) (mm) 1,196.7x339.2
Zakřivení obrazovky 1800R
Poměr stran 32:9
Typ panelu OLED
Jas (typický) 250 cd
Jas (minimální) 200 cd
Kontrastní poměr (statický) 1,000,000:1
HDR10+ HDR10+ Gaming
Rozlišení DQHD (5,120 x 1,440)
Odezva (ms) 0.03ms(GTG)
Pozorovací úhel (H/V) 178°/178°
Podpora barev Max 1B
Barevný prostor (pokrytí DCI) 99% (CIE1976)
Obnovovací frekvence Max 144Hz
Obecné funkce
Režim ochrany očí Ano
Bez blikání Ano
Obraz v obraze (Picture-In-Picture) Ano
Obraz vedle obrazu (Picture-By-Picture) Ano
Quantum Dot barvy Ano
Velikost obrazu Ano
Certifikace Windows Windows11
FreeSync FreeSync Premium Pro
G-Sync G-Sync kompatibilní
Časovač vypnutí Plus Ano
Vyrovnání černé (Black Equalizer) Ano
Virtuální zaměřovací bod (Virtual AIM Point) Ano
Super Arena herní UX Ano
Automatické přepínání zdroje (Auto Source Switch) Auto Source Switch+
Rozhraní
DisplayPort 1 EA
HDMI 1 EA
Micro HDMI 1
Sluchátka Ano
USB-C Ne
USB-C upstream port (pouze data) 1
USB Type-C downstream port 2
Verze downstream portu USB Type-C 3.2 Gen1
Zvuk
Reproduktory Ne
Provozní podmínky
Teplota 0?~40 C
Vlhkost 10%~80% Non-Condensing %
Kalibrace
Tovární ladění Ano
Zpráva o tovární kalibraci Ano
Design
Barva přední části Stříbrná
Barva zadní části Stříbrná
Barva stojanu Stříbrná
Typ stojanu Nastavitelný výškově
HAS (výškově nastavitelný stojan) 120.0 ± 5.0
Naklápění (Tilt) -2°(±2°) ~ 15°(±2°)
Montáž na stěnu (Wall Mount) 100 x 100
Eco
Třída energetické účinnosti G
Napájení
Napájecí zdroj AC 100~240V
Spotřeba energie (maximální) 220 W
Spotřeba energie (typická) 49.0 W
Spotřeba energie (DPMS) 0.50 W
Spotřeba energie (vypnutý režim) 0.30 W
Roční spotřeba energie 72 kWh/rok
Typ Externí adaptér
Rozměry
Rozměry se stojanem (ŠxVxH) 1194.7 x 529.3 x 284.1 mm
Rozměry bez stojanu (ŠxVxH) 1194.7 x 365 x 180.8 mm
Rozměry balení (ŠxVxH) 1352 x 240 x 474 mm