Philips MT VA LED 34" 34B1U5600CH/00 - VA panel, 3440x1440, HDMI, DP, USB-C, USB, LAN, repro, nast vyska, curved, webcam
Použití:Kancelářský; Rozlišení displeje:3440x1440; Výbava:Reproduktory, Nastavitelná výška, Dokování NTB; Rozhraní vstup:USB, USB-C, HDMI, DP, LAN; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; HDMI počet:1; HDMI verze:1.4; DP počet:1; DP verze:1.4; USB počet:4; USB verze:3.2; USB-C počet:1; Formát obrazovky:21:9; Typ panelu:VA; Jas (cd/m2):350.
Kód produktu1681102
Part number34B1U5600CH/00
EAN produktu8712581796525
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:PHILIPS
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
Vaše cena bez DPH
Vaše cena včetně DPH
Počet
ks
Dotaz na prodejce >
Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
Zakřivený širokoúhlý monitor s dokem USB-C 34B1U5600CH/00
Denní úkony jsou nyní jednodušší
Webkamera ve spolupráci s mikrofonem s funkcí potlačení hluku
Tento monitor společnosti Philips je vybaven vestavěnou 5MP webkamerou, mikrofonem s funkcí potlačení hluku a reproduktory, což jej dělá ideálním pro práci z domova a spolupráci na dálku. Webkamera je certifikovaná pro Windows Hello. Je vybavena pokročilými snímači k rozpoznávání obličeje Windows Hello™, které vás pohodlně přihlásí do zařízení se systémem Windows za méně než 2 sekundy. Fyzický přepínač kamery poskytuje větší soukromí, když se nepoužívá. Mikrofon s funkcí potlačení hluku a dva integrované reproduktory o výkonu 5 W zajišťují bezproblémovou komunikaci.
Technologie MultiView umožňuje duální připojení a sledování zároveň
PowerSensor ušetří až 80 % nákladů na energii
Technologie LightSensor zaručuje dokonalý jas s minimální spotřebou energie
Specifikace
Obraz/displej
Typ LCD paneluVA LCD
Typ podsvíceníSystém W-LED
Velikost panelu34" / 86,36 cm
Povrch obrazovkyAntireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
Oblast sledování797,22 (H) x 333,72 (V) – při zakřivení 1500R
Poměr stran21:9
Maximální rozlišeníHDMI: 3440 x 1440 při 100 Hz; DP/USB-C: 3440 x 1440 při 120 Hz
Hustota pixelů110 PPI
Reakční doba (typická)4 ms (šedá–šedá)
Jas350 cd/m2
Kontrastní poměr (typický)3 000:1
SmartContrast50 000 000:1
Rozteč obrazových bodů0,23175 × 0,23175 mm
Úhel sledování178o (H) / 178o (V), - C/R > 10
Bez blikáníAno
Vylepšení obrazuSmartImage
Barevnost displeje16,7 milionu (8 bitů)
Barevný gamut (typicky)NTSC 100 %, sRGB 120 %
Snímková frekvenceHDMI: 30–160 kHz (H) / 48–100 Hz (V); DP/USB-C: 30–190 kHz (H) / 48–120 Hz (V)
SmartUniformity93 ~ 105 %
Delta E< 2 (pro sRGB)
Režim LowBlueAno
EasyReadAno
Technologie sRGBAno
Adaptive syncAno
Možnosti připojení
Vstup signáluHDMI 1.4 x 1, DisplayPort 1.4 x 1, USB-C x 1 (upstream, režim DP Alt, Data, PD až 100 W)
Připojení HDCPHDCP 1.4 (HDMI / DisplayPort / USB-C), HDCP 2.2 (HDMI / DisplayPort / USB-C)
HBR3HBR 3 (DisplayPort / USB-C)
Rozbočovač USBUSB 3.2, 2. generace / 10 Gb/s, USB-C upstream x 1 (data), USB-A downstream x 4 (s 1 pro rychlé nabíjení B.C 1.2), USB-C downstream x 1 (data, PD 15 W)
Vstup/výstup audiaKombinovaný konektor pro výstup zvuku / vstup mikrofonu
RJ45Ethernet LAN do 1 G*, Probuzení v síti LAN
Vstup synchronizaceSamostatná synchronizace
Dodávání energie
VerzeUSB PD verze 3.0
Maximální dodávka energieUSB-C až 100 W *(5 V/3 A, 7 V/3 A, 9 V/3 A, 10 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/4,8 A)
Pohodlí
Vestavěné reproduktory5 W x 2
Vestavěná webkamera5,0megapixelová kamera s mikrofonem a ukazatelem LED (pro Windows Hello)
Potlačení hlukuAno
MultiViewRežim PIP/PBP, 2x zařízení
KVMAno (USB-C/USB-C)
Pohodlí uživateleSmartImage, Vstup, Uživatel, Nabídka, Zapnuto/Vypnuto
Ovládací softwareFunkce SmartControl
Další výhodyZámek Kensington, Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
Podstavec
Nastavení výšky180 mm
Otočný+/- 180 stupeň
Sklopné provedení-5/25 stupeň
Spotřeba
Režim ECO31 W (typ.)
Zapnuto35 W (typ.) (metoda testování EnergyStar)
Pohotovostní režim0,3 W (typ.)
Režim vypnutoNula wattů s vypínačem střídavého napájení
Značka energetické třídyG
Indikátor napájení LEDProvoz – bílá, Pohotovostní režim – bílá (blikající)
NapájeníVestavěné, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Rozměry
Výrobek se stojanem (max. výška)807 x 601 x 250 mm
Výrobek bez stojanu (mm)807 x 367 x 110 mm
Balení v mm (Š x V x H)904 x 525 x 282 mm
Hmotnost
Výrobek se stojanem (kg)11,71 kg
Výrobek bez stojanu (kg)8 04 kg
Výrobek s obalem (kg)15,38 kg
Provozní podmínky
Rozsah teplot (provozní)0 °C až 40 °C
Rozsah teplot (skladovací)-20 °C až 60 °C
Relativní vlhkost20 %–80 %
Nadmořská výškaProvoz: +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz: +12 192 m (40 000 stop)
MTBF (demonstrováno)70 000 hodin (bez podsvícení)
Udržitelnost
Životní prostředí a energiePowerSensor, LightSensor, EnergyStar 8.0, EPEAT, Certifikát TCO, RoHS
Recyklovatelnost obalového materiálu100 %
Recyklované plasty85 %
Konkrétní látkyBez rtuti, Kryt bez PVC / BFR
Shoda a standardy
Skříňka
Přední rámečekČerná
Zadní krytČerná
StojanČerná
DokončeníTextura
Co je v krabici
  • Monitor se stojanem
  • Kabel HDMI
  • Kabel DisplayPort
  • Kabel USB-C na C/A Y,
  • Napájecí kabel
Formát obrazovky: 21:9
Rozlišení displeje: 3440x1440
Povrchová úprava displeje: Matný
Rozhraní: USB Type-C
Rozhraní: DisplayPort
Rozhraní: HDMI
Výbava: Dokování NTB
Výbava: Nastavitelná výška
Výbava: Reproduktory
DP verze: 1.4
Typ panelu: VA
Možnost prodloužené záruky: Ano
Použití: Kancelářský
Rozhraní vstup: USB
Rozhraní vstup: USB-C
Rozhraní vstup: HDMI
Rozhraní vstup: DP
Rozhraní vstup: LAN
Rozhraní výstup: 3,5 mm Jack