Philips MT VA LED 34" 34E1C5600HE/00 - VA panel, 3440x1440, HDMI, DP, USB-C, USB, repro, nast vysky, webcam
Použití:Kancelářský; Úhlopříčka displeje ("):34; Výbava:Reproduktory, Výškově stavitelný, Webkamera; Rozhraní vstup:HDMI; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; HDMI počet:1; HDMI verze:2.0; DP počet:1; DP verze:1.2; USB počet:4; USB verze:3.2; USB-C počet:1; Barevná hloubka (bit):8; Formát obrazovky:21:9; Typ panelu:VA; Jas (cd/m2):300.
Kód produktu1681044
Part number34E1C5600HE/00
EAN produktu8712581783464
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:PHILIPS
Skladová dostupnost:Skladem
Běžná cena
Vaše cena bez DPH
Vaše cena včetně DPH
Počet
ks
Dotaz na prodejce >
Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
LCD monitor 34E1C5600HE/00
LCD monitor s webkamerou Windows Hello
Technologie mimořádně širokého spektra barev, široké spektrum barev pro dosažení živého obrazu
Sledování v režimu LowBlue a s technologií bez blikání nenamáhá oči
Připojte notebook pomocí jediného kabelu USB-C
Webkamera ve spolupráci s mikrofonem s funkcí potlačení hluku
Tento monitor společnosti Philips je vybaven vestavěnou 5MP webkamerou, mikrofonem s funkcí potlačení hluku a reproduktory, což jej dělá ideálním pro práci z domova a spolupráci na dálku. Webkamera je certifikovaná pro Windows Hello. Je vybavena pokročilými snímači k rozpoznávání obličeje Windows Hello™, které vás pohodlně přihlásí do zařízení se systémem Windows za méně než 2 sekundy. Fyzický přepínač kamery poskytuje větší soukromí, když se nepoužívá. Mikrofon s funkcí potlačení hluku a dva integrované reproduktory o výkonu 5 W zajišťují bezproblémovou komunikaci.
LCD monitor 34E1C5600HE/00
Specifikace
Obrazovka
Poměr stran21:9
Jas300 cd/m2
Kontrastní poměr (typický) 3000:1
Zobrazitelné barvy16,7 M
Efektivní pozorovací plocha 797,22 (H) x 333,72 (V) - při zakřivení 1500R*
Typ panelu LCD VA LCD
Velikost panelu 34" / 86,36 cm
Rozteč pixelů0,23175 x 0,23175 mm
Pozorovací úhel178o (H)/178o (V), @ C/R > 10
Maximální rozlišení 3440 x 1440 @ 100 Hz*
Barevný rozsah (typický) NTSC 99.25%*, sRGB 123.24%*
Povrchová úprava obrazovky Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
Typ podsvícení W-LED system
Pixelů na palec 109,68
Doba odezvy (typická) 4 ms (GtG)*
Frekvence skenování 30–160 kHz (H)/48–100 Hz (V)
Funkce
Vylepšení obrazu SmartImage game
sRGB Ano
Adaptive sync Ano
EasyReadAno
SmartContrast Mega Infinity DCR
Režim LowBlue Ano
Flicker-free Ano
Konektivita
Synchronizační vstup Separate Sync
HDCPHDCP 1.4 (HDMI/DisplayPort/USB-C), HDCP 2.2 (HDMI/DisplayPort/USB-C)
Audio (In/Out) Audio out
Napájení
LED indikátor napájení Provoz – Bílá, Pohotovostní režim – Bílá (blikající)
NapájeníInterní, 100-240 VAC, 50-60 Hz
Zapnuto57.0 W (typ.)
Pohotovostní režim0.5 W (typ.)
Vypnuto0.3 W (typ.)
Operační podmínky
Teplotní rozsah (provoz) 0°C až 40°C
Teplotní rozsah (skladování) -20°C až 60°C
Relativní vlhkost 20% až 80%
Nadmořská výška V provozu: +12 000 ft (3658 m), Sklad: +40 000 ft (12 192 m)
Střední doba mezi poruchami 50 000 (kromě podsvícení)
Rozměry
Výrobek se stojanem 808 x 557 x 281 mm
Výrobek bez stojanu 808 x 381 x 111 mm
Váha9,29 kg
Další informace
Úprava výšky130 mm
Náklon stojanu -5/20
Uživatelské rozhraní Power On/Off, Menu, Volume, Input, SmartImage Game
Vesa rozměry 100 x 100 mm
Kompatibilita Plug and Play DDC/CI, Mac OS X, sRGB, Windows 10 / 8.1 / 8 / 7
Vestavěné reproduktory 2x 5 W
MultiViewRežim PIP/PBP, 2 x zařízení
BarvaČerná
Vestavěná webová kamera 5 MP Hello webcam
Co je v krabici
  • HDMI kabel
  • Kabel USB-C na USB-A/C Y
  • Napájecí kabel
  • Uživatelská příručka
Rozměry balení
  • Šířka: 226 mm
  • Výška: 519 mm
  • Délka: 980 mm
  • Váha: 12,43 kg
Formát obrazovky: 21:9
Povrchová úprava displeje: Matný
Výbava: Výškově stavitelný
Výbava: Reproduktory
Výbava: Webkamera
Energetická třída: G
DP verze: 1.2
Typ panelu: VA
Možnost prodloužené záruky: Ano
Použití: Kancelářský
Rozhraní vstup: HDMI
Rozhraní výstup: 3,5 mm Jack