Philips MT VA LED 31,5" 32E1N3100LA/00 - VA panel, 1920x1080, D-Sub, 2xHDMI, repro
Kód produktu1681266
Part number32E1N3100LA/00
EAN produktu8712581804947
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:PHILIPS
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
Vaše cena bez DPH
Vaše cena včetně DPH
Počet
ks
Dotaz na prodejce >
Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
Philips MT VA LED 48,8" 32E1N3100LA/00
Technologie širokého sledování IPS LED přináší přesný obraz i barvy
Displej 16:9 Full HD pro čistý obraz plný detailů
Rychlá odezva 1 ms (MPRT) pro ostrý obraz a plynulé hraní
Specifikace
Možnosti připojení
Vstup signálu VGA x 1, HDMI 1.4 x 2
Vstup synchronizace Samostatná synchronizace
Funkce Sync on Green
Vstup/výstup audia Audio-in
Výstup audio
Připojení HDCP HDCP 1.4 (HDMI)
Obraz/displej
Velikost panelu 31,5 palce / 80 cm
Poměr stran 16:9
typ LCD panelu VA LCD
Typ podsvícení Systém W-LED
Rozteč obrazových bodů 0,36375 × 0,36375 mm
Jas 300 cd/m2
Barevnost displeje 16,7 milionu
Barevný gamut (typicky) NTSC 103,65 %*, sRGB 121,33 %*
Kontrastní poměr (typický) 3 000:1
SmartContrast Mega Infinity DCR
Reakční doba (typická) 4 ms (šedá–šedá)*
Úhel sledování 178o (H) / 178o (V)
@ C/R > 10
Vylepšení obrazu Hraní SmartImage
Maximální rozlišení 1 920 x 1 080 při 75 Hz*
Oblast sledování 698,4 (V) x 392,85 (Š)
Snímková frekvence 30 – 85 kHz (H) / 48 – 75 Hz (V)
Technologie sRGB Ano
Bez blikání Ano
Hustota pixelů 69,93 PPI
Režim LowBlue Ano
Povrch obrazovky Antireflexní, 3H, Zmatnění 40 %
MPRT 1 ms
EasyRead Ano
Adaptive sync Ano
Pohodlí
Vestavěné reproduktory 5 W x 2
Kompatibilita se stand. Plug & Play DDC/CI
Operační systém Mac OS X
Technologie sRGB
Windows 11 / 10 / 8.1 / 8 / 7
Další výhody Zámek Kensington
Držák standardu VESA (100 x 100 mm)
Podstavec
Sklopné provedení -5/20 stupeň
Napájení
Napájení Interní
Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Režim vypnuto 0,3 W (typ.)
Zapnuto 30,5 W (typ.)
Pohotovostní režim 0,5 W (typ.)
Indikátor napájení LED Provoz – bílá
Pohotovostní režim – bílá (blikající)
Rozměry
Balení v mm (Š x V x H) 930 x 517 x 162 mm
Výrobek bez stojanu (mm) 715 x 420 x 62 mm
Výrobek se stojanem (max. výška) 715 x 514 x 248 mm
Hmotnost
Výrobek s obalem (kg) 9,71 kg
Výrobek se stojanem (kg) 7,50 kg
Výrobek bez stojanu (kg) 5,78 kg
Provozní podmínky
Nadmořská výška Provoz: +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz: +12 192 m (40 000 stop)
Rozsah teplot (provozní) 0 až 40 °C
Střední doba mezi poruchami (MTBF) 50 000 hodin (bez podsvícení) hodin
Relativní vlhkost 20 %–80 %
Rozsah teplot (skladovací) -20 až 60 °C
Udržitelnost
Životní prostředí a energie RoHS
Recyklovatelnost obalového materiálu 100 %