Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Upřesnit výběrCenové rozpětí
Cenový limitPouze skladem
Stav
Výrobce
Typ vláknaTyp kabeluTyp konektoruMontáž
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vlákenBezprašné ubrousky KimTech pro čištění optických vláken. Balení: 280ks.
136 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
DROP1000 kabel Solarix, 12vl 9/125, 3,8mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-12-OS-LSOHDROP1000 kabel Solarix 12vl 9/125 3,8mm LSOH Eca černý cívka 500m Závěsný optický kabel DROP1000 s
8 015 Kč
s DPH
Novinka
DROP1000 kabel Solarix, 16vl 9/125, 3,9mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-16-OS-LSOHDROP1000 kabel Solarix 16vl 9/125 3,9mm LSOH Eca černý cívka 500m Závěsný optický kabel DROP1000 s
10 186 Kč
s DPH
DROP1000 kabel Solarix, 24vl 9/125, 4,0mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-24-OS-LSOHDROP1000 kabel Solarix 24vl 9/125 4,0mm LSOH Eca černý cívka 500m Závěsný optický kabel DROP1000 s
14 111 Kč
s DPH
Novinka
DROP1000 kabel Solarix, 2vl 9/125, 3,5mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-2-OS-LSOHDROP1000 kabel Solarix 2vl 9/125 3,5mm LSOH Eca černý cívka 500m Závěsný optický kabel DROP1000 s LS
3 674 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
DROP1000 kabel Solarix, 4vl 9/125, 3,6mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-4-OS-LSOHDROP1000 kabel Solarix 4vl 9/125, 3,6mm LSOH Eca černý cívka 500m Závěsný optický kabel DROP1000 s L
4 508 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
DROP1000 kabel Solarix, 8vl 9/125, 3,7mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-8-OS-LSOHDROP1000 kabel Solarix 8vl 9/125, 3,7mm LSOH Eca černý cívka 500m Závěsný optický kabel DROP1000 s L
6 596 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
197 Kč
s DPH
Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
132 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
235 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
193 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1mDuplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1m Kabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s
144 Kč
s DPH