Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
Upřesnit výběrCenové rozpětí
Cenový limitPouze skladem
Stav
Výrobce
Technologie konvertoruKonvertor dle typuMožnosti rozšíření
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Konvertory

Konvertory

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter, do 2 kmDMC-300SC DMC-300SC Konvertor Fast Ethernet D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů, s jejich
2 300 Kč
s DPH
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 kmDMC-515SC: Konvertor Fast Ethernet - 10/100 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - včetně napájecího ada
4 057 Kč
s DPH
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 kmDMC-810SC: 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter - včetně napájecího zdroje This c
9 464 Kč
s DPH
D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter, do 550 mDMC-700SC: Konvertor Gigabit Ethernet - 1000 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - včetně napájecího zd
4 507 Kč
s DPH
Novinka
D-Link DMC-G01LC 10/100/1000Base-T to SFP Standalone Media ConverterDMC-G01LC/E D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter D-Link DMC-G01LC je media konvertor
867 Kč
s DPH
Novinka
Intellinet 10GbE konvertor, 1x SFP+ slot, 1x 10GBase-T RJ45 portStandards 1000Base-T, 2.5GBase-T, 5GBase-T, 10GBase-T 1000Base-X, 2500Base-X, 5GBase-R, 10GBase-R Ge
5 349 Kč
s DPH
Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX (RJ45) na 100Base-FX (SC) multimode, 2 km•Data transfer rate: 100 Mbps •One 10/100Base-TX RJ45 port, maximum distance 100 m / 300 ft. •RJ45
983 Kč
s DPH
Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX na 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 kmFast Ethernet Media Converter 10/100Base-TX to 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 km (1.24 mi) Color: Bl
983 Kč
s DPH
Intellinet Gigabit Ethernet konvertor, 1000Base-T na 1000Base-SX (SC) Multi-Mode, 220 m•Data transfer rate: 1000 Mbps •One 1000Base-T RJ45 port, maximum distance 100 m / 300 ft. (Cat5e a
2 129 Kč
s DPH
Intellinet Gigabit Ethernet RJ45 na SFP konvertor, 10/100/1000Base-TX na SFP slot•Data transfer rate: 1000 Mbps •10/100/1000Base-TX auto-sensing RJ45 port, maximum distance 100 m /
1 182 Kč
s DPH
skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Planet FT-801 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (ST)Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast E
1 288 Kč
s DPH
Planet FT-802 multimode ethernet konvertor s přepínačem 10/100BaseTX/FX (SC)Konvertor s integrovaným Fast Ethernet přepínačem. Vysoce kompaktní dvouportový přepínač sítí Fast E
1 241 Kč
s DPH