Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Servery a zálohování
  4. Síťové karty pro servery

Síťové karty pro servery

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Dell Intel X710 Dual Port 10Gb Direct Aattach SFP+ Converged Network Adapter CuskitGeneral
13 178 Kč
s DPH
DELL Kit: karta sieťového rozhrania 5720 DP 1Gb – súpravaDell 2-portová sítová karta 1 GbE - Broadcom 5720 DP, PCIe, plná výška ParametryTyp síťové karty: LA
2 762 Kč
s DPH
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 1x1Gbit Cu Intel I250-T1 - pro FUJITSU PRIMERGYFUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 1x1Gbit Cu Intel I250-T1 - pro FUJITSU PRIMERGY PLAN 1Gbit
1 286 Kč
s DPH
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 2x1Gbit Cu Intel I350-T2 - pro FUJITSU PRIMERGYFUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 2x1Gbit Cu Intel I350-T2 - pro FUJITSU PRIMERGY Popis výro
3 094 Kč
s DPH
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 4x1Gbit Cu Intel I350-T4Fujitsu 4x1Gbit Cu Intel I350-T4. Interní. Technologie propojení: Kabel, Rozhraní: PCI Express, Rozh
5 857 Kč
s DPH
FUJITSU Ethernet Gigabit PLAN EP X550-T2 2x10GBASE-TFUJITSU Ethernet Gigabit PLAN EP X550-T2 2x10GBASE-T.
10 653 Kč
s DPH
FUJITSU Ethernet Intel 2x1Gb Ethernet Adapter I350-T2FUJITSU Ethernet Intel 2x1Gb Ethernet Adapter I350-T2GeneralApplication: DesktopPerformanceData tran
4 578 Kč
s DPH
FUJITSU Ethernet Server Adapter Eth Ctrl 2x10GBase-T PCIe x8 X540-T2Eth Ctrl 2x10GBase-T PCIe x8 X540-T2 Ethernet Server Adapter Eth Ctrl 2x10GBase-T PCIe x8 X540-T2 LP
33 485 Kč
s DPH
FUJITSU PLAN EP X710-DA2 2x10Gb SFP+ Intel® Ethernet Server Adapter X710-DA2FUJITSU PLAN EP X710-DA2 2x10Gb SFP+ Intel® Ethernet Server Adapter X710-DA2.
9 473 Kč
s DPH
FUJITSU SFP+ active Twinax Cable Brocade 5mBrocade 10Gb Ethernet copper cable (Twinax active) length 5m SFP+ plugs at both sides.
7 732 Kč
s DPH
FUJITSU SFP+ Module Single Mode Fiber 10GbE LCSFP+ LR module 10Gb Ethernet for single mode fiber with LC connector (jack) for Fujitsu PLAN EP X710
16 344 Kč
s DPH
FUJITSU WIFI WLAN 802.11ac (2x2) PCIe x1 FH / LP - pro FUJITSU P558WLAN card with 2 external antennas and Intel Dual Band Wireless-AC 9260 (802.11abgn + ac, MU-MIMO, 2
1 565 Kč
s DPH