Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Software
  4. Grafický

CorelDRAW Technical Suite Enterprise CorelSure Maintenance Renewal (1Year) 5-50, EN/DE/FR

Pro koho je licence určena:Komerční; Jazyk:Anglický; Způsob licencování:Pronájem; Typ licence:Online ESD.

Kód produktu2001404
Part numberLCCDTSENTMLMNT11
 
Záruka:6 Měsíc(ů)
Výrobce:Corel
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
5914 Kč
Vaše cena bez DPH
3790.08 Kč
Vaše cena včetně DPH
4586 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >


Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Proč zvolit sadu CorelDRAW Technical Suite?
S touto sadou budou vaše koncepty technických ilustrací splňovat všechny standardy.

Komplexní sada pro vizuální technickou komunikaci
Můžete vytvořit cokoliv – od přesných technických ilustrací v aplikaci Corel DESIGNER po působivé marketingové materiály v aplikaci CorelDRAW. V aplikaci Corel PHOTO-PAINT můžete upravit fotografie pro dokumentaci a přidat snímky obrazovky pomocí nástroje CAPTURE. Až budete připraveni sdílet soubory pro spolupráci při kontrole a schvalování, použijte aplikaci CorelDRAW.app pro webové prostředí nebo iPad ke zjednodušení procesu získávání zpětné vazby.

Nástroje pro graficky působivé technické návrhy
Získejte přístup k výkonným a specializovaným návrhářským nástrojům, které zajišťují přesné izometrické kreslení, podrobné popisky, pokročilé kótování a mnoho dalšího. Využijte funkce, díky kterým mohou techničtí ilustrátoři, autoři dokumentací a grafičtí uživatelé vytvořit téměř cokoli – od podrobných schémat a plánů podlaží po složité návody na údržbu a stránky s náhradními díly.

Přetváření klíčových prvků
Přetvořte 3D návrhy s integrovaným produktem XVL Studio Corel Edition a volitelným doplňkem XVL Studio 3D CAD Corel Edition pro pokročilé formáty 3D CAD. Můžete vkládat 3D modely, datové tabulky a ilustrace .DES nebo .CDR jako propojené nebo vložené objekty do aplikace Corel DESIGNER pro zajištění okamžitého přístupu, sdílení a přehledu.

Zajištění špičkové shody se standardy
Díky komplexní podpoře standardů pro technické publikace je zajištěn soulad s různými systémy standardů. Rozšiřte svůj dosah s podporou systému TMS (Translation Memory System). Publikujte interaktivní technické publikace v souladu s S1000D (včetně verze 5.0) nebo ATA iSpec 2200 a vytvářejte projekty technické dokumentace s podporou formátů 3D PDF a PDF/A.

Rozsáhlá kompatibilita souborů
Profesionálové v oblasti technické grafiky mohou přistupovat k důležitým datům z různých zdrojů a dodávat technické soubory v čitelném formátu s podporou široce používaných formátů souborů, včetně CGM, WebCGM, 3D PDF a SVG s novými interaktivními možnostmi. Můžete importovat a exportovat do široké škály formátů souborů, včetně EPS, DWG, TIFF, PNG a JPEG.

Nástroj pro tvorbu 3bodových nitek
Nový nástroj pro tvorbu 3bodových nitek přesně přichytí střed a okraje šroubu bez nitky, když po něm táhnete nitku.

Nástroj Odebrat obrys
Nový nástroj Odebrat obrys posouvá tvorbu nitek a jamek ještě dále, protože jedním kliknutím odstraní nadbytečné vnější čáry promítaného tvaru.

Vylepšení doplňku XVL Studio
Odkazy na díly v produktu XVL Studio se nyní při importu do aplikace Corel DESIGNER převedou na odkazy HTML a proměnné názvy dílů použité ve stromu sestavy se pro větší konzistenci budou mapovat do aplikace Corel DESIGNER.

Převod technických návrhů na působivé marketingové materiály
Tato plně vybavená sada specializovaných aplikací rozšiřuje možnosti vizuální komunikace.

  • Kreslit v perspektivě - S pomocí funkce Kreslit v perspektivě v aplikacích Corel DESIGNER a CorelDRAW můžete ukázat svou kreativitu v jednoúběžníkové, dvouúběžníkové nebo trojúběžníkové perspektivě.
  • Zobrazení více stránek - Můžete zobrazovat, spravovat a upravovat všechny digitální prvky vašeho projektu na jediné flexibilní návrhářské ploše.
  • Vylepšené úpravy fotografií - Díky novému ukotvitelnému panelu Úpravy získáte rychlý přístup k nejčastěji používaným filtrům a můžete nedestruktivně upravovat obrázky.

.
Jazyk: Anglický
Pro koho je licence určena: Komerční
Způsob licencování: Pronájem
Typ licence: Online ESD
Aktuální cena produktu je4586Kč  s dph
Váš e-mail