CHIEFTEC skříň UB-03B-350GPB, mini-ITX, Black, 350W
Integrovaný zdroj; Provedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Výkon zdroje (W):350; Barva skříně:Černá; Počet pozic 5.25":1; Počet pozic 3.5" (HDD):3; Počet pozic 2.5" (SSD):2; Bočnice:Plná; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel.
Kód produktu1022707
Part numberUB-03B-350GPB
EAN produktu753263078049
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Chieftec
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
Vaše cena bez DPH
Vaše cena včetně DPH
Počet
ks
Dotaz na prodejce >
Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
UB-03B-350GPB
  • Elegant & modern HOME and OFFICE design
  • Kensington- & Pad lock compatible
  • SD Card reader
TECHNICAL SPECIFICATIONS
Color Black
Material 0.5mm SGCC
Motheboard support Mini ITX, mATX
Dimension (D x W x H) 430 x 207 x 373mm
Weight (without/with package) 4.51 kg / 5.24 kg
Drive bay external 1x 5,25“ and 1x 3.5"
Drive bay internal 3x 3.5"and 1x 2.5” or 2x 3.5"and 2x 2.5”
Power supply GPB-350S (350W) incl.
Front I/O 2x USB3.2 Gen 1, Audio-out (AZALIA / HD-Audio), Mic-In, Reset,
1x USB Type C (480Mbit/s), SD card (480Mbit/s)
Scope of delivery Set of screws
Expansion slots 4
Cooling Compatibility Front: 1x 120mm fan
Rear: 1x 80mm fan
CPU cooler height (max.) 145mm
VGA card length (max.) 345mm
Warranty 24 Months
Provedení skříně: Mini Tower / micro ATX
Barva skříně: Černá
Počet pozic 5.25": 1
Počet pozic 3.5" (HDD): 3
Počet pozic 2.5" (SSD): 2