BAZAR - BROTHER multifunkce mono laserová MFC-L2802DN - A4, 32ppm, 1200x1200dpi, USB, LAN, 128 MBpaměť Rozbaleno Komplet
Kód produktu3861040
Part numberMFCL2802DNYJ1//BAZAR
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Brother
Skladová dostupnost:Skladem
Běžná cena
Vaše cena bez DPH
Vaše cena včetně DPH
Počet
ks
Dotaz na prodejce >
Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
rozbaleno, komplet
Rychlá mono laserová tiskárna Brother MFC-L2802DN
Bezpečné již od návrhu
Dokonalý partner
Pracujte chytřeji
Snadná obsluha
Specifikace
Obecné
Typ tiskárnyMonochromatická
FunkceTisk, Zdvojení, Skenovat, Faxování
DisplejLCD
Velikost displeje2řádkový LCD s tlačítky
Maximální formát papíruA4
Paměť128 MB vnitřní paměti
TechnologieLaserová
Možnosti připojení
PřipojeníKabelem přes Ethernet, USB
Lokální rozhraníVysokorychlostní USB 2.0
Rozhraní drátové sítěRychlý Ethernet
Kopírování
Oboustranné kopírováníNe
Rychlost kopírování A4 (mono)32 kop./min.
Rozlišení (mono)Až 600 x 600 dpi
Rozměry a hmotnost
Rozměry balení580 (Š) x 517 (H) x 434 (V) mm – 14,10 kg
Rozměry zařízení410 (Š) x 399 (H) x 319 (V) mm – 11,6 kg
Faxování
Faxový modem33.6 kb/s
Prostředí
PříkonKopírování: 490 W, Kopírování v tichém režimu: 280 W, Tisk: 470 W, Tisk v tichém režimu: 27 0 W, Připravenost: 43 W, Spánek: 4,1 W, Hluboký spánek: 0,6 W, Vypnuto: 0,08 W
Životní prostředí
Obvyklá spotřeba elektřiny0.37 kWh/týden
Typy médií
Typy a velikostiStandardní zásobník - A4, Letter, B5 (JIS), B5 (ISO), A5, A5 (po délce), B6 (JIS), A6, Executive, A4 krátké, 16K (195 x 270 mm),Ruční podavač - Šířka 76,2 až 215,9 mm, Délka 127 až 355,6 mm Obálka; COM-10, DL, C5, Monarch, Sklo skeneru - Až do A4 / Letter, Automatický oboustranný tisk - A4,