Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Periferie
  3. 3D tiskárny

3D tiskárna FINDER (PLA,0,05-0,4mm, USB 2.0, WiFi, 14x14x14 cm)

Produkt:3D tiskárna; Technologie 3D tisku:FDM; Počet barev (tiskových hlav):1; Tiskový materiál:PLA; Rozlišení tisku:0,05 mm; Funkce 3D tiskárny:Vnitřní osvětlení; Rozhraní:USB 2.0.

Kód produktu408629
Part number6970152950031
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:NoName
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
20593 Kč
Vaše cena bez DPH
16754.55 Kč
Vaše cena včetně DPH
20273 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >


Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
Obr. Brána do světa 3D tisku 786151a

Brána do světa 3D tisku

Zaměříme-li se na cenovou dosažitelnost 3D tiskárny, lze FINDER právem nazvat branou k pořízení 3D tiskárny. Tyto přednosti nikterak nepostihují její kvalitu tisku, provoz, ovládání, možnosti a pokrokovou funkcionalitu. Přednosti 3D tiskárny FINDER by mohla závidět leckterá násobně dražší zařízení.isplej a ovládací software FlashPrint - kompletně lokalizováno do českého jazyka!!!

Obr. Dosažitelná cena bez kompromisů kvality 786151b

Dosažitelná cena bez kompromisů kvality

Někdy se setkáváme s otázkou, proč se její cena tolik vymyká konkurenčním řešením? Je to prosté a jednoduché. FINDER je důvtipné a jednoduché konstrukční řešení. Neobsahuje žádné zbytečné prvky, které by stejně nepřispěly k požadovaným výsledkům. Ve skutečnosti je design čistého, jednoduchého tvaru a kvalitního dílenského provedení. Posuďte sami. Tam, kde byste očekávali trčící kabely, převody, hrany a pohyby mimo půdorys, se těžko dočkáte. Vše má logické a často skryté umístění nenáročné na další prostor a manipulaci. 

Obr. Jednoduše, snadno a hned na poprvé 786151c

Jednoduše, snadno a hned na poprvé

Pro odeslání výtisku do tiskárny můžete využít svojí WiFi, kabel USB nebo Flash USB disk. Jednoduše řečeno, pošlete výtisk způsobem, který vám bude nejvíce vyhovovat. Data pro tiskárnu si snadno připravíte v přiloženém ovladači, který s vámi bude komunikovat v českém jazyce. Nemusíte nic zvláštního nastavovat, pokud nechcete. V základním nastavení se vytvoří data pro 3D tiskárnu FINDER k okamžitému tisku. Můžete také využít záložky „Pokročilé nastavení“ a přejít k detailním parametrům definice vrstev, výplně, teplot apod. Hledáte-li profesionální slicer, pak můžete využít Simplify3D.

Obr. Vytvoří, co si usmyslíte, kvalitně a neuvěřitelně rychle 786151d

Vytvoří, co si usmyslíte, kvalitně a neuvěřitelně rychle

Vše, co potřebujete, je součástí základního balení. Získejte z internetu nebo si vytvořte svůj model pomocí některého z Cubify SW. 3D tiskárna FINDER přijme úlohu, automaticky se připraví a začne. Je lhostejné, zda potřebujete něco domů, něco opravit, doplněk pro svého koníčka nebo vyvinout nějaký prototyp či přípravek ve své profesi. Zhotovení výtisku proběhne rychle a precizně. Váš výtisk poroste přímo před vašima očima rychlostí, jež tato technologie umožňuje, takřka na hranici svých možností.

Obr. Poslouchejte hudbu, nebo poslouchejte ticho 786151e

Poslouchejte hudbu, nebo poslouchejte ticho

Mechanika, převody, soukolí – to vše jakoby v průběhu tisku měnilo akustické zákony. Pohybujeme se v 3D technologiích a 3D tisku mnoho let. Využíváme a dodáváme několik 3D technologií a 3D tiskáren. FINDER patří mezi jedny z nejtišších zařízení, které známe. Samotné nás to překvapilo. Jeho provoz se pohybuje na úrovni 

Obr. Na velikosti záleží 786151f

Na velikosti záleží

Léta tiskneme to, co potřebujeme, to co předvádíme, to co vyučujeme na seminářích a to co chtějí zákazníci. Většina požadovaných výtisků dosahuje velikosti (z 80% požadavků) prostoru krychle o hraně 10-12cm. Souvislost je i v časové náročnosti, jež si větší výtisk vyžádá. Největší výtisk, který dokáže FINDERuskutečnit, je dán technologickým limitem stavební komory krychle o hraně 14 cm. Dominantně uspokojí naprostou většinu požadavků, nehledě na čas potřebný k výtisku.

Obr. Zvolte si svobodně materiál pro tisk 786151g

Zvolte si svobodně materiál pro tisk

INDER tiskne nezávislým materiálem. Můžete využít libovolné nabídky třetích stran nebo můžete využít naší nabídky materiálů. Nejvíce oblíbeným tiskovým materiálem je PLA. FINDER jej zvládá přímo skvěle a to včetně jeho derivátů. Použití dalších materiálů záleží na charakteru modelu. S úspěchem lze experimentálně tisknout z mnoha dalších.
Budete-li sami testovat další materiály pro tisk, seznamte se s technickými parametry 3D tiskárny FINDER.

.
Technologie 3D tisku: FDM
Počet barev (tiskových hlav): 1
Tiskový materiál: PLA
Rozlišení tisku: 0,05 mm
Funkce 3D tiskárny: Vnitřní osvětlení
Rozhraní: USB 2.0
Produkt: 3D tiskárna
Aktuální cena produktu je20273Kč  s dph
Váš e-mail